Interjero spalvų paletė pagal drabužius jūsų spintoje

2020 m. birželio 1 d.

Atverk savo spintą ir pasakysiu kokių spalvų interjere tu jausiesi puikiai. Tai yra vienas paprasčiausių būdų nuspręsti kokią spalvų paletę pasirinkti interjere. Jeigu jūs gerai jaučiatės vilkėdama tos spalvos rūbus, gerai jausitės ir apsupta šių spalvų namuose.

Peržiūrėkite savo spintoje dažniausiai pasikartojančias spalvas ir mieliausiai dėvimus rūbų derinius.

Jeigu jūsų spintoje galima rasti visą spalvų paletę, atsirinkite dažniausiai pasikartojančias spalvas. Galite jas sugrupuoti pagal sezoną (paprastai šiltojo sezono rūbų spalvos šviesesnės) arba maišyti visas tarpusavyje. Atkreipkite dėmesį ir kokių spalvų vengiate. Pas mane nerasite nieko raudono ar oranžinio, jų neįsileisčiau ir į savo interjerą.

Iš atsirinktų rūbų spalvų sudarykite spalvų paletę.

Atsirinkus patinkančias spalvas pažiūrėkite kaip jos dera tarpusavyje. Gal vienų spalvų labiau norėsis miegamajame , kitų svetainėje. Pavyzdžiui švelnių pastelinių spalvų miegamajame, o  svetainėje – tamsesnių ir labiau kontrastuojančių spalvų. Sudarant spalvų paletes, jūsų rūbų derinimo įpročiai padės rasti atsakymą kiek skirtingų spalvų panaudoti ir kiek jos tarpusavyje turi būti artimos ar kontrastuojančios. Ar mėgstate rengtis viena suderinta spalva nuo galvos iki kojų? Ar renkatės tos pačios spalvos skirtingus atspalvius? Ar tarpusavyje derinate skirtingas ryškias spalvas? O gal renkatės vienos neutralios spalvos aprangą su keliais ryškiais akcentais? Tie patys spalvų panaudojimo principai gali būti pritaikyti ir jūsų interjere.

 

Peržiūrėkite interjerų pavyzdžius su jūsų išsirinktomis spalvomis.

Pažiūrėkite pavyzdžių kaip toks spalvų derinys atrodo interjere, kad įsitikintumėte kaip jums patinka šios spalvos namuose ir skirtingų paskirčių patalpose. Pavyzdžiai taip pat padės nuspręsti dėl spalvų panaudojimo proporcijų. Kurios spalvos norisi tik mažose interjero detalėse, kurios minkštų baldų audiniuose, o kuria galima dažyti visą sieną.

Atkreipkite dėmesį kokie raštai dominuoja jūsų spintoje, juos rinkitės ir interjero dekoravimui.

Kokių raštų rūbus dėvite?  Jei mėgstate gėlėtus ar languotus audinius, etnografinius motyvus, geometrinius ar rytietiškus raštus, gyvūnų kailio ar odos raštą – norėsite juos matyti ir interjere.  O gal renkatės dėvėti tik vienspalvius audinius, tuomet tokius rinkitės ir kuriamame interjere.

Labai įsiminė kolegės interjero dizainerės pasakojimas apie tai kaip ji su kliente rinkdamos lovos galvūgalio audinio spalvą, žiūrėjo kaip ta spalva dera prie būsto šeimininkės veido. Tiesą sakant iki tol nebuvo aplankęs suvokimas kaip tai svarbu. Juk visos žinome kaip veidas gali skirtingai atrodyti priklausomai nuo to, kokios spalvos palaidinę dėvime. Tinkamas atspalvis prie veido leidžia atrodyti jauniau ir gražiau. Puiki mintis atsižvelgti į spalvos derėjimą prie jūsų veido, nes juk visos norime puikiai atrodyti lovoje kai mums atneša rytinę kavą.

Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.