Apmokėjimo būdai

  • 1. APMOKĖJIMAS INTERNETU

    Šiuo metu elektroninėje parduotuvėje už prekes galima sumokėti naudojantis šiomis elektroninės bankininkystės sistemomis:
    swedbank.lt (AB bankas „Swedbank“), SEB internetas (AB „SEB bankas“), Interneto linija (AB „DNB Bankas“), Solo Internet(„Nordea Bank Lietuva“), Danske eBankas(Danske Bank A/S Lietuvos filialas / AB „Sampo bankas“), Parex internet bankas (AB „Parex bankas“), SB linija (AB „Šiaulių bankas“).


    Kaip apmokėti užsakymą naudojantis elektronine bankininkyste:
    1. Užpildykite pirkėjo duomenis, pasirinkite mokėjimo būdą „Apmokėjimas internetu“, pasirinkite savo banką ir spauskite „Užsakyti".
    2. DomusDecorus.lt nukreips Jus į banko puslapį ir perduos elektroninės bankininkystės sistemai duomenis apie sumą, kurią reikia apmokėti.
    3. Elektroninės bankininkystės puslapyje prisijunkite įprastu būdu ir sistema jau bus Jums suformavusi mokėjimą už išsirinktas prekes. Beliks tik patviritinti mokėjimą.*
    4. Patvirtinus mokėjimą, elektroninės bankininkystės puslapis užsidarys, o Jūs vėl sugrįšite į DomusDecorus.lt. Prisijungimo prie elektroninės bankininkystės duomenys naudojami tik prisijungimui prie banko puslapio, o grįžtant į elektroninę parduotuvę Domus Decorus.lt neperduodami.


    *mokėjimai vykdomi per www.mokejimai.lt elektroninių mokėjimų sistemą.

     

    2.  PAVEDIMU PAGAL IŠANKSTINĘ SĄSKAITĄ


    Pasirinkę šį atsiskaitymo būdą, pagal Jums sugeneruotą išankstinę sąskaitą perveskite arba grynais įneškite pinigus į mūsų sąskaitą bet kuriame Jums patogiame banke. Atkreipkite dėmesį, kad mokėjimo paskirties laukelyje reikia nurodyti DomusDecorus.lt užsakymo numerį.


    Sąskaitos rekvizitai:
    Gavėjas: IĮ „DOMUS DECORUS“
    LT407300010137628271
    Bankas: AB Swedbank
    Banko kodas: 73000
    Mokėjimo paskirtis: reikia nurodyti užsakymo numerį

     

    3. APMOKĖJIMAS GRYNAISIAIS PINIGAIS


    Pirkėjas gali atsiskaityti grynaisiais pinigais tiesiogiai pardavėjui. Visi parduodami tapetai yra užsakomi. Užsakymo vykdymui imamas 40 % avansas.