Apie mus

Apie mus

Domus decorus atsiradęs iš meilės namams, iš noro namuose kurti grožio, ramybės ir jaukumo oazę. Tai 20 metų patirtis interjerų kūrime, baldų paieškoje ir interjero projektų įgyvendinime. Domus decorus atrinktos prekės kuria savitą ir vientisą stilių.

Mūsų tikslas įkvėpti Jus kurti ir dekoruoti savo namus, sukuriant juos tokius, kuriuose būtų gera būti, jie džiugintų ir nesinorėtų jų palikti.

Esame namų mylėtojai ir puoselėtojai. Visada mielai patarsime, padėsime išsirinkti ir pakonsultuosime.

Bendradarbiavimas

Esame atviri įvairiems bendradarbiavimo pasiūlymams. Galbūt esate baldų ar kitų interjero detalių kūrėjas ar gamintojas ir galite pasiūlyti savo produktus prekiauti parduotuvėje Domus decorus. Architektams ir dizaineriams, kurie nori įsigyti mūsų parduodamas prekes savo projektų įgyvendinimui taip pat galime pasiūlyti bendradarbiavimą.

Susisiekite

Susisiekite el. paštu info@domusdecorus.lt ir aptarsime galimus bendradarbiavimo variantus.

Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.